UAB „Boslita“ ir Ko įkurta 1997 metais Kaune, Lietuvoje. Ji yra viena pirmųjų privačių bendrovių Lietuvoje, gavusių valstybės licenciją gaminti alkoholinius produktus ir vienintelė bendrovė Lietuvoje, kuri turi išskirtinę teisę naudoti žinomo Italijos vynų gamintojo „Bosca“ prekės ženklą. Bosca šeima Italijos vyndarystės versle jau nuo 1831 metų. Todėl ši, daugiau nei 180 metų, legendinės Boscos šeimos patirtis plačiai naudojama ir Kaune veikiančioje gamykloje.
„Boslita“ ir Ko gaminama produkcija – tai „Bosca“ tradicijų ir griežtų kokybės reikalavimų simbolis. Garsiame Italijos Asti regione įsikūrusi Bosca šeimos įmonė kontroliuoja gamybos ciklą ir tiekiamų žaliavų bei pagamintos produkcijos kokybę.
Didžiausioji dalis visų UAB „Boslita" ir Ko gaminamų produktų yra putojantys vynai ir vyno gėrimai. Pagrindinis ir populiariausias įmonės gaminamas produktas – „Bosca Anniversary“. Šios produktų linijos gamybos procese panaudota eilė naujausių technologijos priemonių, skirtų gėrimo skoninių savybių formavimui bei kokybės gerinimui. Putojantis gėrimas „Bosca Anniversary“ pagal savo gamybos technologiją bei naudojamas žaliavas išsiskiria iš kitų Lietuvoje gaminamų putojančių gėrimų. Tai išskirtinio, savito skonio ir aromato gėrimas, gaminamas pagal originalią italų receptūrą.
Įmonė savo produkciją parduoda ne tik Lietuvoje, bet taip pat eksportuoja į užsienio šalis, tokias kaip: Latvija, Estija, Lenkija, Rusija, Ukraina, Gruzija, Kazachstanas, Švedija, Airija, Anglija, JAV ir kt.