Apie Bosca

Vyndarystės meistriškumas
iš kartos į kartą

Lietuva

Itališko putojančio
vyno tradicijos

UAB „Boslita“ ir Ko įkurta 1997 metais Kaune, Lietuvoje. Tai yra viena pirmųjų privačių bendrovių Lietuvoje, gavusių valstybės licenciją gaminti alkoholinius produktus ir vienintelė bendrovė Lietuvoje, turinti išskirtinę teisę Rytų ir Centrinėje Europoje naudoti žinomo Italijos vynų gamintojo „Bosca“  prekės ženklą. Kaune veikiančioje gamykloje plačiai naudojamasi daugiau nei 185 metų legendinės „Bosca“ šeimos patirtimi vyndarystėje.

1997 m.

Įkurta UAB „Boslita“ ir Ko
Kaune, Lietuvoje.

Įmonė specializuojasi putojančio vyno ir vyno gėrimų gamyboje.  Vienas pagrindinių ir populiariausių įmonės gaminamų produktų – „Bosca Anniversary“. Šių produktų gamybos procese naudojamos naujausios technologijos, skirtos gėrimo skoninių savybių formavimui bei  kokybės gerinimui. Šis gėrimas gaminamas pagal originalią „Bosca“ receptūrą ir technologijas, išsiskiria savo išskirtiniu, savitu skoniu ir aromatu. Aštuonerius metus iš eilės „Bosca Anniversary“ savo kategorijoje yra populiariausias gaminys Lietuvoje.

2017 m.

Bendrovė pagamino ir pardavė 33 milijonus įvairių rūšių gėrimų!

Įmonės veiklos sėkmę ir gaminamų gėrimų kokybę lemia iš Italijos vyndarių perimtos tradicijos, griežta žaliavų kontrolė ir patyrę bendrovės technologai. Rezultatas įspūdingas – 2017 metais bendrovė pagamino ir pardavė 33 milijonus įvairių rūšių gėrimų.

Italija

Istorija

Bosca buvo įkurta 1831 metais, svarbiausiame Italijos vyndarių regione, Pjemonte. Įkūrėjas Pietro Bosca nusprendė sunkų vynuogių augintojo darbą išplėsti ir pradėti kokybiško vyno gamybą bei pačiam užsiimti savo pagaminto vyno pardavimu ne tik Italijoje, bet ir už Atlanto. Jo įpėdiniai tęsė jo pradėtą darbą. Jiems pavyko išplėsti bendrovės gaminių rinką pasaulyje ir „Bosca“ ženklui pelnyti pasaulinį pripažinimą.

1831 m.

Įkurta svarbiausiame Italijos
vyndarių regione – Pjemonte.

Bosca specializuojasi putojančio vyno, vyno bei vermuto gamyboje. Įmonė tapo vieningos ir stabilios italų šeimos sinonimu ir pasižymi savybėmis, kurios padėjo per šimtmečius išlaikyti tradicijas, visada jas derinant su inovacijomis. Įmonės šeimininkai visada didžiausią dėmesį skyrė technologijoms ir daug investavo į žemę.

Vyno rūsiai

Magiška atmosfera

Tikras „Bosca“ pasididžiavimas – senoviniai Canelli katedros rūsiai, kurie kartu su visais katedros požemiais įtraukti į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Skliautuotos požemių erdvės yra įspūdingo dydžio ir grožio. „Bosca“ vadovai nepaprastai džiaugiasi galėdami šeimininkauti dviejose atskirose patalpose, kurios yra bene didžiausios ir geriausiai išsilaikiusios.

Gamyba

Tradicijos ir inovacijos

Italijoje gaminami tokie klasikiniai vynai, kaip „Barolo“, „Barbera d’Asti“, „Moscato d’Asti“, „Chardonnay“ bei putojantys vynai – „Asti“, „Piemonte“ ir „Prosecco“. Didžiausias putojančių vynų pasididžiavimas – „Riserva del Nonno“. Šis putojantis vynas ypatingas tuo, kad fermentacija vyksta pačiame butelyje ir gamybos procesas vykdomas istoriniuose „Bosca“ rūsiuose. Iš šių, daug rankų darbo ir laiko reikalaujančių, klasikinių produktų atsirado tokie inovaciniai produktai, kaip „Verdi“, „Sparkletini by Verdi“ ir „Bosca Toselli“.